თელ-ავივში გუშინ მომხდარ ტერაქტზე პასუხიმსგებლობა ჰამასმა აიღო Internas Passa sumo
ფორმულა: ბიძინა ივანიშვილის საზღვარგარეთ მცხოვრებ შვილებს საბანკო ანგარიშებზე წვდომა შეეზღუდათ Internas Passa sumo
შოლცი: ირანი მთელი რეგიონის ცეცხლის ალში გახვევას რისკავს Internas Passa sumo
მაიკლ კარპენტერი: საქართველოსთან ჩვენი პროგრამების დიდი ნაწილი ამჟამად გადახედვის პროცესშია, მათ შორის, Noble Partner წვრთნები და სხვა პროგრამები - საქართველოს მთავრობა არასწორი მიმართულებით მიდის ევროატლანტიკური ინტეგრაციის პერსპექტივის თვალსაზრისით Internas Passa sumo
დრო, არასაკმარისი საარჩევნო უბნები და ინფორმაციის ნაკლებობა - რა პრობლემებს აწყდებიან ემიგრანტები არჩევნებში? Internas Passa sumo
რა შეკითხვები აქვთ პოლიტიკურ პარტიებს ცესკოსთან - "არჩევნები საარჩევნო დღეს კი არა, მანამდე ყალბდება და ეს პროცესი საქართველოში უკვე მიმდინარეობს" Internas Passa sumo
ბელარუსი ახალ სამხედრო დოქტრინას ამზადებს, რომლის მიხედვითაც ბირთვული იარაღის გამოყენების შესაძლებლობა მიეცემა Internas Passa sumo
2023 წელს, საქართველოში, 1 856 237 ვიზიტორი რუსეთიდან შემოვიდა, რაც წინა წლის მონაცემებზე 27%-ით მეტია Internas Passa sumo