თელ-ავივში გუშინ მომხდარ ტერაქტზე პასუხიმსგებლობა ჰამასმა აიღო Intern Sender Juice
ფორმულა: ბიძინა ივანიშვილის საზღვარგარეთ მცხოვრებ შვილებს საბანკო ანგარიშებზე წვდომა შეეზღუდათ Intern Sender Juice
შოლცი: ირანი მთელი რეგიონის ცეცხლის ალში გახვევას რისკავს Intern Sender Juice
მაიკლ კარპენტერი: საქართველოსთან ჩვენი პროგრამების დიდი ნაწილი ამჟამად გადახედვის პროცესშია, მათ შორის, Noble Partner წვრთნები და სხვა პროგრამები - საქართველოს მთავრობა არასწორი მიმართულებით მიდის ევროატლანტიკური ინტეგრაციის პერსპექტივის თვალსაზრისით Intern Sender Juice
დრო, არასაკმარისი საარჩევნო უბნები და ინფორმაციის ნაკლებობა - რა პრობლემებს აწყდებიან ემიგრანტები არჩევნებში? Intern Sender Juice
რა შეკითხვები აქვთ პოლიტიკურ პარტიებს ცესკოსთან - "არჩევნები საარჩევნო დღეს კი არა, მანამდე ყალბდება და ეს პროცესი საქართველოში უკვე მიმდინარეობს" Intern Sender Juice
ბელარუსი ახალ სამხედრო დოქტრინას ამზადებს, რომლის მიხედვითაც ბირთვული იარაღის გამოყენების შესაძლებლობა მიეცემა Intern Sender Juice
2023 წელს, საქართველოში, 1 856 237 ვიზიტორი რუსეთიდან შემოვიდა, რაც წინა წლის მონაცემებზე 27%-ით მეტია Intern Sender Juice