თელ-ავივში გუშინ მომხდარ ტერაქტზე პასუხიმსგებლობა ჰამასმა აიღო intern natürliche Links
ფორმულა: ბიძინა ივანიშვილის საზღვარგარეთ მცხოვრებ შვილებს საბანკო ანგარიშებზე წვდომა შეეზღუდათ intern natürliche Links
შოლცი: ირანი მთელი რეგიონის ცეცხლის ალში გახვევას რისკავს intern natürliche Links
მაიკლ კარპენტერი: საქართველოსთან ჩვენი პროგრამების დიდი ნაწილი ამჟამად გადახედვის პროცესშია, მათ შორის, Noble Partner წვრთნები და სხვა პროგრამები - საქართველოს მთავრობა არასწორი მიმართულებით მიდის ევროატლანტიკური ინტეგრაციის პერსპექტივის თვალსაზრისით intern natürliche Links
დრო, არასაკმარისი საარჩევნო უბნები და ინფორმაციის ნაკლებობა - რა პრობლემებს აწყდებიან ემიგრანტები არჩევნებში? intern natürliche Links
რა შეკითხვები აქვთ პოლიტიკურ პარტიებს ცესკოსთან - "არჩევნები საარჩევნო დღეს კი არა, მანამდე ყალბდება და ეს პროცესი საქართველოში უკვე მიმდინარეობს" intern natürliche Links
ბელარუსი ახალ სამხედრო დოქტრინას ამზადებს, რომლის მიხედვითაც ბირთვული იარაღის გამოყენების შესაძლებლობა მიეცემა intern natürliche Links
2023 წელს, საქართველოში, 1 856 237 ვიზიტორი რუსეთიდან შემოვიდა, რაც წინა წლის მონაცემებზე 27%-ით მეტია intern natürliche Links
თეთრი სახლი: რუსეთმა უკრაინაში ჩრდილოეთ კორეის ბალისტიკური რაკეტები გაუშვა intern natürliche Links
ხარკოვი, ლვოვი, ოდესა - უკრაინის დიდ ქალაქებზე რუსული საჰაერო თავდასხმები სულ უფრო ინტენსიური ხდება intern natürliche Links
რუსული ნავთობის ექსპორტის მაჩვენებელი ევროპაში 40-45%-დან 4-5%-მდე დაეცა, ჩინეთში კი, მნიშვნელოვნად გაიზარდა intern natürliche Links