თელ-ავივში გუშინ მომხდარ ტერაქტზე პასუხიმსგებლობა ჰამასმა აიღო Interno Passing Juice
ფორმულა: ბიძინა ივანიშვილის საზღვარგარეთ მცხოვრებ შვილებს საბანკო ანგარიშებზე წვდომა შეეზღუდათ Interno Passing Juice
შოლცი: ირანი მთელი რეგიონის ცეცხლის ალში გახვევას რისკავს Interno Passing Juice
მაიკლ კარპენტერი: საქართველოსთან ჩვენი პროგრამების დიდი ნაწილი ამჟამად გადახედვის პროცესშია, მათ შორის, Noble Partner წვრთნები და სხვა პროგრამები - საქართველოს მთავრობა არასწორი მიმართულებით მიდის ევროატლანტიკური ინტეგრაციის პერსპექტივის თვალსაზრისით Interno Passing Juice
დრო, არასაკმარისი საარჩევნო უბნები და ინფორმაციის ნაკლებობა - რა პრობლემებს აწყდებიან ემიგრანტები არჩევნებში? Interno Passing Juice
რა შეკითხვები აქვთ პოლიტიკურ პარტიებს ცესკოსთან - "არჩევნები საარჩევნო დღეს კი არა, მანამდე ყალბდება და ეს პროცესი საქართველოში უკვე მიმდინარეობს" Interno Passing Juice
ბელარუსი ახალ სამხედრო დოქტრინას ამზადებს, რომლის მიხედვითაც ბირთვული იარაღის გამოყენების შესაძლებლობა მიეცემა Interno Passing Juice
2023 წელს, საქართველოში, 1 856 237 ვიზიტორი რუსეთიდან შემოვიდა, რაც წინა წლის მონაცემებზე 27%-ით მეტია Interno Passing Juice
თეთრი სახლი: რუსეთმა უკრაინაში ჩრდილოეთ კორეის ბალისტიკური რაკეტები გაუშვა Interno Passing Juice
ხარკოვი, ლვოვი, ოდესა - უკრაინის დიდ ქალაქებზე რუსული საჰაერო თავდასხმები სულ უფრო ინტენსიური ხდება Interno Passing Juice
რუსული ნავთობის ექსპორტის მაჩვენებელი ევროპაში 40-45%-დან 4-5%-მდე დაეცა, ჩინეთში კი, მნიშვნელოვნად გაიზარდა Interno Passing Juice