თელ-ავივში გუშინ მომხდარ ტერაქტზე პასუხიმსგებლობა ჰამასმა აიღო Sisäinen Antaa mehua
ფორმულა: ბიძინა ივანიშვილის საზღვარგარეთ მცხოვრებ შვილებს საბანკო ანგარიშებზე წვდომა შეეზღუდათ Sisäinen Antaa mehua
შოლცი: ირანი მთელი რეგიონის ცეცხლის ალში გახვევას რისკავს Sisäinen Antaa mehua
მაიკლ კარპენტერი: საქართველოსთან ჩვენი პროგრამების დიდი ნაწილი ამჟამად გადახედვის პროცესშია, მათ შორის, Noble Partner წვრთნები და სხვა პროგრამები - საქართველოს მთავრობა არასწორი მიმართულებით მიდის ევროატლანტიკური ინტეგრაციის პერსპექტივის თვალსაზრისით Sisäinen Antaa mehua
დრო, არასაკმარისი საარჩევნო უბნები და ინფორმაციის ნაკლებობა - რა პრობლემებს აწყდებიან ემიგრანტები არჩევნებში? Sisäinen Antaa mehua
რა შეკითხვები აქვთ პოლიტიკურ პარტიებს ცესკოსთან - "არჩევნები საარჩევნო დღეს კი არა, მანამდე ყალბდება და ეს პროცესი საქართველოში უკვე მიმდინარეობს" Sisäinen Antaa mehua
ბელარუსი ახალ სამხედრო დოქტრინას ამზადებს, რომლის მიხედვითაც ბირთვული იარაღის გამოყენების შესაძლებლობა მიეცემა Sisäinen Antaa mehua
2023 წელს, საქართველოში, 1 856 237 ვიზიტორი რუსეთიდან შემოვიდა, რაც წინა წლის მონაცემებზე 27%-ით მეტია Sisäinen Antaa mehua
თეთრი სახლი: რუსეთმა უკრაინაში ჩრდილოეთ კორეის ბალისტიკური რაკეტები გაუშვა Sisäinen Antaa mehua
ხარკოვი, ლვოვი, ოდესა - უკრაინის დიდ ქალაქებზე რუსული საჰაერო თავდასხმები სულ უფრო ინტენსიური ხდება Sisäinen Antaa mehua
რუსული ნავთობის ექსპორტის მაჩვენებელი ევროპაში 40-45%-დან 4-5%-მდე დაეცა, ჩინეთში კი, მნიშვნელოვნად გაიზარდა Sisäinen Antaa mehua